Başımız Sağolsun

başımız sağolsun

Kahramanmaraş'ta peşpeşe gelen depremler nedeniyle hepimiz yasa boğulduk. Acımız çok büyük. Ülkemiz Yüzyılın Felaketi ile karşı karşıyadır. Hepimiz bu zor günleri birlik ve beraberlik içinde hareket ederek atlatacağız inşallah. Deprem nedeniyle oluşan zararların giderilmesi için hepimizin birbirimize destek olması gerekmektedir.

Kumanya Paketlerimizi Özenle Hazırlıyoruz

Recep, şaban ve ramazan ayları ibadet ve maneviyat olarak diğer aylara göre daha üstün bir şeref ve fazilete sahiptir. Bu aylarda ibadet ve yardımlaşmak ahiret hayatımız açısından daha bir önem arzetmekedir.

Atlı Karınca Gıda Ltd. Şti. olarak 2018 Ramazan Kumanya Paketlerimizi müşterilerimiz için özenle hazırladık. Vereceğiniz kumanya paket fiyatlarını mümkün olduğunca uygun bir yapıya kavuşturduk. Ramazan Kuman Paketlerimizi içerik olarak bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacını göz önünde bulundurmaya özen gösterdik. Ülkemizin seçkin üreticilerinin ürünlerini tercih ettik.

Ramazan Ayı Cömertlik Ayıdır

ramazanda iyilik

Ramazan ayı, cömertliğimizin ve el açıklığımızın zirve yaptığı ay olmalıdır.

Müslüman her ayda cömert olmak ve gerek sair insanlara, gerekse yakınlarına iyilikte bulunmak zorundadır. Ama onun bu vasfı Ramazan’da daha da fazla öne çıkmalı ve Allah yolunda elini cebine götürmeyi daha çok bilmelidir.

Bu Ramazanda İyilikte Sizin de Payınız Olsun

rmazan kumanya paketleri

Çalışanlarınız için veya yardıma muhtaç vatandaşlarımız için dağıtacağınız 2015 kumanya paketlerimiz özenle hazırlandı.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da yine bireysel ve kurumsal ramazan yardım paketleri hazırladık. 6 çeşit kumanya paketimizi marka ürünlerden hazırlayıp uygun fiyatla satışa çıkardık. Çalışanlarınıza veya yardıma muhtaç kişilere dağıtmayı planladığınız erzak yardımlarında ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun Ramazan Kumanya

Paketlerimiz için hemen arayın. İstanbul içi teslimatlar bizden. Tel: (0212) 568 15 88

20 yıllık market mağaza deneyimi ile Atlı Karınca Gıda Ltd. Şti. olarak size ve firmanıza erzak yardımları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

İster kumanya paketlerimizden birini tercih edebilir ya da kendi listenizi fiyatlandırmamızı isteyebilirsiniz.

Atlı Karınca Gıda Ltd. Şti.

Sipariş Tel: (0533 669 72 12

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adresimiz

Atlı Karınca Gıda Ltd. Şti.
Sümer Mah. Şehit Er Yavuz Bahar Sokak
No: 65 Zeytinburnu / İstanbul
0533 669 72 12

Kumanya Paketi Siparişleriniz için EFT / havalenizi yaparak günlük teslimata hazırlıyoruz

EFT / İBAN: İshakBozan

TR27 0020 5000 0964 3337 6000 01